Підсумки кліматичних переговорів COP24 для України

12 грудня Міністр екології Остап Семерак заявив про перегляд національного внеску (НВВ) до Паризької кліматичної угоди. Україна планує посилити міжнародні зобов’язання зі скорочення викидів парникових газів для протидії кліматичним змінам.

Якими є результати кліматичних переговорів ООН для України?

Українська Кліматична Мережа запрошує журналістів, експертів та громадські організації на прес – брифінг: Результати Міжнародних кліматичних переговорів ООН для України: перспективи для вітчизняної енергетики транспорту та інфраструктури.   Брифінг відбудеться

В Катовіце українські міста поділилися планами переходу на 100% ВДЕ

Цього року чотири українських та одне грузинське місто поставили перед собою історичну задачу: перехід на 100 % відновлюваної енергії в енергобалансі до 2050 року. 11 грудня в польському місті Катовіце під час цьогорічних міжнародних кліматичних переговорів ООН (СOP24) представники цих міст поділилися власними планами здійснення енергетичного переходу та практичним досвідом в сфері енергоефективності, відновлюваної енергетики та сталої мобільності.

Львів перейде на відновлювану енергетику до 2050 року

Під час офіційного відкриття Міжнародного екологічного форуму Lviv Eco Forum 13 вересня, очільник українського міста-мільйонника Львова, публічно заявив про амбітну ціль міста “перейти на 100 % відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в енергобалансі міста до 2050 року”. Зокрема, мер Андрій Садовий підписав відповідний меморандум з Міжнародною кліматичною організацією 350.org.