Війна змінила пріоритети громад та змусила їх швидше розвивати власну енергетичну незалежність. Зважаючи на поточний попит, кількість встановлених сонячних електростанцій (СЕС) на бюджетних установах і комунальних підприємствах збільшуватиметься у наступні роки. Проте доступ до інформації та чіткість процедур суттєво впливають на спроможність муніципалітетів встановлювати СЕС на об’єктах комунальної інфраструктури.

Громадська організація “Екоклуб” запрошує на дискусію представників усіх органів місцевого самоврядування (ОМС), ЗМІ, зацікавлених ГО та бізнесу, під час якої обговоримо та заслухаємо від працівників ОМС запитання щодо:

  • законодавчих обмежень;
  • процедур отримання дозвільних документів;
  • вимог операторів розподільчих мереж тощо;
  • технічного та юридичного характеру, які виникають під час планування встановлення СЕС.

Коли? 22 червня об 11:00

Для кого? Працівників органів місцевого самоврядування, працівників комунальних та бюджетних закладів, усіх зацікавлених.

Де? Microsoft Teams, посилання надішлемо за день до заходу.

Подія відбувається за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» та Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні в межах проєкту «Розвиток ВДЕ-генерації у секторі муніципальної інфраструктури». Зміст події є відповідальністю ГО «Екоклуб» та необов’язково відображає позицію донора.