Центральне опалення – цінний актив для українських муніципалітетів. Його розвиток допоможе громадам стати енергонезалежними,  зменшити витрати на енергоносії, створити робочі місця та відмовитися від викопних видів палива, що суттєво скоротить викиди парникових газів.

Країни Європи розвивають системи центрального теплопостачання, що, серед іншого, допомагає їм виконувати кліматичні зобов’язання по скороченню викидів. Німеччина – лідерка в Європі з енергоефективності – розробила програму розвитку центрального опалення на відновлюваних джерелах енергії,  за якою до 2028 року трансформуватиме наявні мережі та будуватиме нові.

– Які політичні рекомендації для сфери теплопостачання в контексті зеленої відбудови?

– Які законодавчі особливості розвитку схем теплопостачання в громадах?

– Який стан центрального опалення у Німеччині?

Про це та інше поговоримо 23 вересня о 10:00 на вебінарі “Центральне опалення в Україні: у чому його важливість та як зберегти?”

Де? Платформа “Zoom”.

Для кого? Представників/-ць органів місцевого самоврядування, теплопостачальних організацій, представників/-ць центральних органів влади.

Спікери: 

– Андреас Кох, керівник групи сталого міського розвитку німецького енергетичного агентства Dena.

– Вадим Литвин, експерт у сфері теплопостачання.

– Павел Білек, старший консультант Berlin Economics.

– Володимир Перегудов, старший координатор GIZ Ukraine.

Реєстрація до 22 вересня: https://forms.office.com/r/f0hatQgND1

Захід відбудеться у рамках проекту “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами”. Це трирічний спільний проєкт Екоклубу, Екодії та міста Мирноград, який фінансується коштом Європейської комісії.