Коаліція 100 % ВДЕ в Україні збирає підписи громадян до українських політиків з вимогами забезпечити перехід України на 100% відновлюваних джерел енергії до 2050 року.

Учасники Коаліції наголошують: кліматична криза це не міф чи легенда. Вже сьогодні кліматичні зміни відчутні в усьому світі і в Україні, зокрема. Наша дедалі гарячіша планета вже «завдає опіків» мільйонам людей. Якщо ми зараз не почнемо вживати заходів для справедливої і швидкої відмови від викопних джерел енергії та переходу на 100% відновлювану енергію, до якої матиме доступ кожен, несправедливість кліматичної кризи лише поглиблюватиметься.

Потрібно діяти вже зараз, щоб зупинити спалювання викопного палива (торфу, вугілля, нафти, ядерного палива, газу). А натомість розвивати відновлювані джерела енергії. Перехід на енергію сонця та вітру – це не лише можливість протидіяти зміні клімату, а й нові перспективи для розвитку економіки та робочі місця в регіонах. Це чисте повітря у містах та відсутність ризиків небезпечних аварій. Це можливості простим українцям бути виробниками та споживачами чистої енергії.

Коаліція 100% ВДЕ в Україні пробує це зробити з вимогами до українських політиків.

Але заради успіху нам потрібно об’єднати зусилля всіх небайдужих громадян у протидії змінам клімату. Тому підтримайте та підпишіть петицію 👉 bit.ly/100res-ua