28-29 листопада мери українських міст, члени Уряду, науковці, громадські діячі й кращі практики світу зберуться у Львові на Національному форумі “Кліматичні амбіції міст”, щоб спільно вирішувати, як містам жити в нових кліматичних умовах.

Людство добряче розхитало клімат: він став «нервовим» і непередбачуваним. Тепер ми маємо пристосовуватись до нових реалій, до яких наші міста абсолютно не готові, адже проектувалися під інші показники.

Зменшити вплив на клімат і адаптуватися до тих змін, які вже стали невідворотними – завдання, яке доведеться вирішувати усім українським містам.

У світі є чимало прикладів успішного сталого розвитку міст – це коли мешканцям живеться комфортно, економіка розвивається, а довкілля не страждає. Це реально і в Україні. Чотири міста вже заявили про те, що до 2050 року перейдуть на 100% відновлюваної енергії і мають перші результати, якими й поділяться на заході.

Про свій досвід також розкажуть представники міст Європи, Азії та Америки. Приїдуть представники міжнародних організацій та фінансових установ, готові надати технічну та фінансову підтримку українським містам, які переходять на ВДЕ.

Програма заходу та реєстрація: http://uaclimaforum.org/

Акредитація для журналістів https://bit.ly/32t1c31 деталі: innaplyuta83@gmail.com або 0681456760

Форум організовують: Українська Кліматична Мережа та міжнародна організація 350.org – Україна за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні (Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine). ГО “Екоклуб” – співорганізатор заходу.

За підтримки Львівська Міська Рада та Міністерство енергетики та захисту довкілля України

Місце проведення: Центр Шептицького (м. Львів, вул. Стрийська, 29a, конференц-зал)