Шановні партнери!

Наша Коаліція стала медіа-партнером однієї з найбільших виставок зелених технологій  ECOMONDO – The Green Technology Expo.

Тож від імені організаторів запрошуємо відвідати ECOMONDO 2024, та взяти участь у виставці, зі стендом представивши свою компанію (організацію), розробки, технології,  з метою просування продукції та пошуку нових ділових партнерів.

Великий сектор виставки присвячений технологіям та обладнанню для переробки відходів та виготовлення виробів з вторинної сировини. Серед експонентів виставки заявлені компанії виробники компонентів, обладнання та устаткування для збору, сортування та переробки сировини.

ECOMONDO є місцем для зустрічей і розмов представників промисловості, зацікавлених сторін, політиків, лідерів громадської думки та місцевих органів влади. Він об’єднує та систематизує ключові елементи, які визначають стратегії розвитку екологічної політики Європейського Союзу.

Дати: 5 – 8 листопада 2024 року

Розташування: Ріміні, Італія

 

СТАТИСТИКА

Кількість експонентів – 1250

Кількість відвідувачів – 116 000+

Виставкова площа – 113 000 м²

 

ВИСТАВКОВІ СЕКТОРИ

  • відходи як ресурс
  • водний цикл та блакитна економіка
  • біоенергетика та сільське господарство
  • циркулярна та відновлювача біоекономіка
  • відновлення ділянки та ґрунту
  • моніторинг навколишнього середовища та спостереження землі

Вартість необладнаної виставкової площі від € 189 за кв.м. Усі площі менші або рівні 20 кв.м доступні  у готовому рішенні та включають реєстраційний збір, меблі, світло, монтаж/демонтаж.

За прорахунком вартості необхідної  виставкової площі звертайтесь до офіційного регіонального радника організаторів – компанії ExpoConnect. Як офіційний агент організаторів, всі послуги з інформування та допомоги в оформленні участі у виставках компанія ExpoConnect надає безкоштовно.

Форма заявки на участь у гостьовій програмі для байерів тут. Організатор приймає тільки нові компанії, які раніше не брали участі в програмі. Будь ласка, заповнюючи анкету, обов’язково вказуйте інформацію про поточний проект та мету відвідування виставки.

EXPO CONNECT

Інга Гулянська | Відділ міжнародного бізнесу inha.hulianska@expoconnect.me

+ 380 98 638 89 54