Активісти Хмельницький енергетичний кластер розповідають студентам вищих навчальних закладів та школярам про зміни клімату, енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в Україні. Зокрема, такі екологічні лекції вже відбулись для майбутніх екологів та біологів Хмельницького національного університету, а також для учнів Хмельницького НВК № 10.

Екологи переконані, що на цю тему потрібно говорити, аби за розмовами пішли дії та вірять, що такі зустрічі заряджають студентів до дій за клімат. Окрім важливої інформації про зміну клімату, еко активісти також розповідають про можливість долучитись до Міжнародний марш за клімат в Україні.

Відчуваєте на собі негативні наслідки змін клімату? Тоді годі просто спостерігати за невпинним нагріванням планети. Якщо зараз не вжити заходів для швидкої відмови від викопного палива, та переходу на 100% відновлюваної і доступної енергії, несправедливість кліматичної кризи разюче поглибиться.

І нагадуємо, що підтримати розвиток відновлюваної енергетики в Україні можна також,підписавши петицію до політиків за посиланням bit.ly/100res-ua.