Організація здійснює дослідження в галузі геотермальної енергетики для комплексного використання геотермальних ресурсів в Україні. Заснована в квітні 2022 року, “Геотермал Україна” об’єднує зусилля, знання та навички фахівців у галузі нафтогазової інженерії, науки про Землю та інших академічних і дослідницьких експертиз у сферах, пов’язаних із геотермальною енергетикою.

Організація поділяє цінності та візію Коаліції “Енергетичний перехід” і бачить свою роль у спільній справі. “Ми вважаємо, що в співпраці з іншими учасниками Коаліції зможемо досягти результатів у спільних ініціатив з удосконалення регуляторно-правової та законодавчої бази, розробки стратегій розвитку територіальних громад України з розширенням використання відновних джерел енергії, базуючись на наявних можливостях та потенціалу громад”, – пояснює Голова громадської організації Тарас Попадинець.

Якщо ви бажаєте стати членом Коаліції “Енергетичний перехід” або долучитися до наших окремих активностей, звертайтеся на електронну адресу координаторки Коаліції Наталії Литвин: n.lytvyn@ecoclubrivne.org