До Коаліції вступила громадська організація «Правополіс» із Донецької області. Нас уже 9! Безпечний хаб “ПравоPolice” має на меті за підтримки Коаліції сприяти пришвидшенню розвитку відновлюваної енергетики в Донецькій та Луганській областях. Знайомство Коаліції із представницями організації Наталія Корчак і Олена Корчак відбулось під час навчання “ЕнергоШкола депутата й управлінця”, що проходило у серпні-вересні цього року за підтримки  Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.

У своїй роботі «Правополіс» робить акцент на розвиток молоді та залучення жінок до процесів ухвалення рішень і лобіювання розвитку «зелених» технологій. Чому саме жінок? Вплив клімату на жінок сильніший, аніж вплив на чоловіків. Вони більше страждають від метеоумов, більше залучені до сільського господарства й частіше стають кліматичними мігрантками разом із дітьми. Кожного року кількість стихійних явищ і катаклізмів зростає, що впливає передовсім на найбідніші та незахищені прошарки населення. Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці пише, що за статистикою, більша частина населення, що живе за межею бідності – саме жінки. Це світова тенденція, є навіть відповідний термін – «фемінізація бідності». Саме тому заклик врахувати гендерний аспект у кліматичних змінах є важливими!

Екодія Екоклуб 350.org – Україна Хмельницький енергетичний кластер Ekoltava Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку ГО Місто Сонця Миколаївська міська рада вітають і підтримують рішення Безпечний хаб “ПравоPolice” щодо розвитку ВДЕ в своєму місті та області!