19 серпня Миколаївська міська рада заявила про приєднання Миколаєва до коаліції “Енергетичний перехід”.

Подібна співпраця надасть Миколаєву розширену експертну підтримку та можливість переймати досвід інших міст, що вже заявили про ціль 100% відновлюваних джерел енергії до 2050 року. Для міста це великий крок у напрямку енергонезалежності та кліматичної безпеки.

Досягнення Миколаєва сьогодні:

У 2017 році приєднався до Європейської ініціативи “Угода мерів”.
Запровадили систему енергоменеджменту та енергомоніторингу в бюджетній сфері з метою забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів.
Індустріальний парк “Енергія” – визначена та облаштована Миколаївською міською радою територія, на якій підприємства можуть працювати та отримувати державні пільги.
Сонячна електростанція потужністю 10 мВт.

Сьогодні до Коаліції “Енергетичний перехід” входять також ГО “Екодія”,  ГО “Екоклуб”, 350.org – Україна, ГО “Еколтава”, Хмельницький енергетичний кластер, Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку, ГО “Місто Сонця”.

Запрошуємо муніципалітети, громадські організації та активних громадян долучатись до коаліції для спільної роботи із переходу до 100% відновлюваної енергії вашого міста: https://energytransition.in.ua/gromada/