Новим членом стала Сергіївська сільська територіальна громада Полтавської області. 

Начальниця  відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Ірина Гринь пояснює, що участь у Коаліції є важливою для розвитку громади та поглиблення знань про “відновлювану енергетику.

Сонячні панелі, вітрогенератори, теплові насоси, біомаса – це можливості для підвищення енергонезалежності як окремої родини, так і громади й держави”, – пояснює представниця Сергіївки.

Енергоефективність є одним із пріоритетних завдань Стратегії розвитку Сергіївської територіальної громади.  З 2016 року (рік утворення громади) керівництву Сергіївки вдалося уже здійснити ряд проектів: опалення соціальних приміщень здійснюється твердопаливними котлами, замінені вікна і двері на металопластикові та енергозберігаючі, створено спеціалізоване комунальне підприємство «Добробут», яке займається заготівлею деревини для опалення соціальних приміщень, розпочато виробництво деревних пелетів і брикетів. 

“Громада вирішила приєднатися до Коаліції, щоб отримувати нові знання, навички в плануванні і впровадженні проєктів сталого енергетичного розвитку. Також ми плануємо з допомогою експертів Коаліції розробляти та впроваджувати проекти, що вестимуть до ощадливого енергоспоживання в нашій громаді”, – пояснює Ірина Гринь.

Коаліція рада вітати нового учасника у колі прихильників “зеленої” енергетики й очікує на плідну співпрацю.