Новим учасником коаліції «Енергетичний перехід» стала Громадська спілка «Асоціація сонячної енергетики України». Вітаємо!

Асоціація сонячної енергетики України, АСЕУ – це об’єднання компаній-власників промислових сонячних електростанцій та фізичних осіб власників домашніх сонячних електростанцій, а також компаній, які здійснюють проектування, будівництво та сервіс сонячних електростанцій. АСЕУ є найбільшим об’єднанням компаній сонячної індустрії в Україні, яке інтегровано до міжнародної спільноти сонячних асоціацій. Асоціація є активним учасником європейської сонячної асоціації SolarPower Europe з 2020 року та всесвітньої сонячної асоціації – Global Solar Council з 2021 року.

Щоденна діяльність компаній учасників АСЕУ сприяє переходу України до чистої та безпечної енергетики, що в свою чергу зменшує наслідки зміни клімату, сприяє збереженню довкілля і запобігає виснаженню природних ресурсів Землі.

АСЕУ поділяє цілі та принципи діяльності коаліції – перехід на 100 відсотків відновлюваної енергії в Україні до 2050 року. Ключове прагнення учасників Асоціації – розбудова сучасної енергосистеми в Україні, заснованої на принципах децентралізованої генерації та поєднанні різних видів відновлюваних джерел енергії, із застосуванням систем накопичення енергії, розумних мереж та управління попитом.

Асоціації працює вже більше 4 років, відстоюючи на постійній основі інтереси своїх учасників та права українців на безпечну енергетику. Діяльність Асоціації пов’язана з організацією комунікації з компаніями на ринку, галузевою пресою, роботою з органами державної влади з метою формування позитивного іміджу відновлюваної енергетики.

Зі сторінки Асоціації у Фейсбук ви можете дізнатись про те, що таке сонячна енергетика, її потенціал для розвитку, також ти хто основні гравці ринку і наскільки швидко він розвивався у світі та в Україні, правові аспекти питань, слідкувати за оновленням законодавства та прочитати історії власників СЕС.

Ми розпочали спільну роботу: проведення заходів у кооперації, підготовка звернень, спільні проекти, розробка та підтримка місцевих інструментів підтримки енергетичного переходу, спільні комунікації із людьми, що приймають рішення на рівні країни.