Міжнародна мережа Climate Action Network (CAN) на дводенному тренінгу для активістів в Києві презентувала посібник з організації громадських кампаній за перехід до чистих відновлюваних джерел енергії. Екологічні активісти з Києва, Хмельницького, Рівного, Полтави та Кременчука вивчали  нові методи та інструменти громадських кампаній та ділилися власним досвідом.

Українські члени мережі Climate Action Network тепер планують власні заходи та спільну роботу для того, щоб українські міста долучалися до глобального руху за перехід до 100% відновлюваних джерел енергії та використовували інструменти, розроблені CAN.

“Маючи інструменти ти можеш вирішити будь-яку проблему, починаючи від маленької локальної проблеми і закінчуючи дуже великим”, – каже Ірина Хитрик, волонтерка Центру екологічних ініціатив “Екодія”.

По всьому світу мережа CAN об’єднує понад 1300 неурядових організацій, які відстоюють збереження клімату Землі і працюють над впровадженням відповідних заходів на державному та приватному рівнях. Мережа також CAN допомагає координувати роботу своїх членів навколо міжнародних кліматичних переговорів РКЗК ООН.

Climate Action Network просуває на глобальному рівні концепцію Енергетичного Переходу і прагне, щоб якомога більше окремих установ, підприємств, міст і країн прийняли на себе публічне зобов’язання здійснити перехід до 100% відновлюваної енергії.

26 квітня CAN  опублікувала інтерактивний навчальний посібник, покликаний допомогти всім, хто працює в напрямку повномасштабного розгортання відновлюваної енергетики, інновацій та енергоефективних технологій.