Технології будівництва постійно розвиваються та вдосконалюються. Ми стоїмо на порозі нової ери – застосування інноваційних розробок, сучасних матеріалів та автономних рішень.

4 липня 2023 року відбудеться Форум-експозиція «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури», метою події є створення майданчика для демонстрації рішень, технологій,  матеріалів та продукції від вітчизняних та міжнародних компаній для відновлення та удосконалення пошкодженої інфраструктури.

Експозиція буде супроводжуватися діловою програмою, яка сегментована паралельною роботою за тематичними напрямками, а саме:

– Технології будівництва: інноваційні рішення та сучасні матеріали платформа для обміну думками, ідеями та досвідом між фахівцями будівельної галузі, підрядниками, інвесторами та владою щодо спільних дій та можливостей у відновленні пошкодженої інфраструктури.

– Енергетична інфраструктура: автономні рішення та енергоефективні технології – обговорення актуальних проблем та викликів, спричинених військовою агресією, пошук ефективних рішень та створення партнерства між учасниками: державними інституціями, представниками бізнесу, галузевими асоціаціями та донорськими програмами.

Місце проведення: Київ, вул.В.Гетьмана 6, Mercure Congress Centre

Запрошуємо долучитися до участі у заході компанії та організації, обравши статус, який найбільше відповідає їх цілям:

  • Партнер
  • Учасник експозиції
  • Доповідач
  • Відвідувач

Реєстрація обов’язкова: https://bit.ly/3KQrBAj

Телефони для довідок: +38 (067) 3757637, +38 (093) 2541268