Analytical report “Overview of RES development in electricity market: obstacles and general recommendations”

14.07.2023 | English

Аналітичний звіт “Огляд розвитку ВДЕ в електроенергетиці бар’єри та загальні рекомендації”

13.12.2022 | Українська

Брифінг «Відновлення транскордонної інфраструктури ЄС-Україна для безпечного і чистого енергетичного майбутнього»

Публікація підготовлена у рамках проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є відповідальністю ГО «Екоклуб» і вона за жодних обставин не може вважатися такою, що відображає позицію Європейського Союзу.

22.08.2022 | Українська

Економічні наслідки поступової відмови від використання вугілля в Україні до 2030 року

09.02.2022 | Українська

Перехід України на відновлювану енергетику до 2050 року

В цій доповіді представлені результати всебічного макроекономічного дослідження з моделюванням сценаріїв розвитку українського енергетичного комплексу, враховуючи всі енергетичні потреби транспорту, промисловості, сільського господарства та інших галузей. Дослідження було проведено фахівцями Державної установи «Інститут економіки та прогнозування» Національної академії наук України за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні в 2016-2017 роках. Команда дослідників змоделювала три потенційно можливі сценарії майбутнього української енергетики: Консервативний, Ліберальний та Революційний. Згідно сценарію, що передбачає наявність послідовних державних заходів з підтримки ВДЕ та енергоефективності, до 2050 року частка ВДЕ у загальному кінцевому споживанні енергетичних ресурсів може зрости до 91%.

06.11.2018 | Українська

Чому в Україні слід розвивати децентралізовану енергетику вже сьогодні?

В публікації наведені особливості і переваги розподіленої генерації з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), загальні технічні аспекти їх застосування, успішні приклади впровадження у світі та перспективи впровадження підходу децентралізації енергетики в Україні. Представленно також перелік заходів для запуску активного розвитку малих та середніх станцій альтернативної енергетики. Це можуть бути сонячні панелі на даху, вітряки, біогазові установки, а також комбінації цих та інших технологій.

22.01.2018 | Українська